ترجمه مقاله

گروه مترجمین nimkat24 ، با توجه به سابقه طولانی و درخشان فعالیت خود در حوزه های مختلف آموزش زبان های خارجه و تدوین مطالب آموزشی در این زمینه، با توجه به درخواست های متعدد مخاطبین و همراهان همیشگی خود، دامنه فعالیت های خود را در زمینه ترجمه تخصصی گسترش داده و تاکنون بیش از صدها مقاله از فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی در بالاترین سطح کیفی ترجمه و به متقاضیان ارائه نموده است.
در حال حاضر نیمکت24،با استخدام نیروهای مجرب و متخصص در حوزه ترجمه، عمده توجه خود را بر روی زبان انگلیسی متمرکز نموده است. این گروه با در اختیار داشتن بیش از یکصد مترجم حرفه ای، خدمات خود را به قشر وسیعی از جامعه علمی کشور ارائه می نماید.
با توجه به نوع خدمتی که شما انتظار دارید، خدمات این گروه به سه دسته ترجمه انگلیسی به فارسی، ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی و ویرایش توسط ویراستاران آمریکایی دسته بندی شده است تا بدین وسیله، خواست ها و نیازهای شما در هر سطحی به بهترین شکل ممکن برآورده شود.
ثبت سفارش ترجمه مقاله در وب سایت تخصصی نیمکت24، بسیار ساده و روان می باشد. ما مراحل را بسیار ساده نموده ایم تا کاربران و مخاطبین به راحتی ضمن ثیت سفارش و آگاهی از تعرفه ترجمه با آسودگی خیال و با اطمینان از کیفیت محصول نهایی از خدمات ترجمه مجموعه نیکت 24 بهره مند گردند.
برای ثبت سفارش ترجمه لازم است اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایید تا استعلام قیمت در کمتر از 1 ساعت برای شما ارسال شود. پس از ثبت سفارش ترجمه، کافی است کمی صبر کنید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی سفارش ترجمه شما را به لحاظ حجمی و محتوایی بررسی و با اتمام فرایند قیمت‌گذاری، نتیجه را از طریق پیامک به شما اطلاع دهند. در پایان، شما می‌توانید قیمت‌ها و زمان اتمام پروژه ترجمه خود را مشاهده کرده و درصورت تمایل اقدام به پرداخت هزینه‌ی ترجمه نمایید.
دیگر لازم نیست نگران مراحل بعد باشید! زیرا تمامی مراحل تخصیص مترجم مناسب، بخش‌بندی ارسال سفارش ترجمه، ترجمه متن توسط مترجم، بازبینی و ویرایش نهایی و آماده سازی اثر و در نهایت ارسال فایل‌های ترجمه برای مشتریان همگی به صورت آنلاین صورت خواهد پذیرفت و محصول نهایی بصورت تایپ شده در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت. به محض تحویل سفارش توسط گروه زبان 24، از طریق پیامک به مشتریان عزیز اطلاع‌رسانی خواهد شد.
 
تعرفه ترجمه متن انگلیسی
 
•  مبنای تعرفه ترجمه تعداد کلمات و محتوای متن می باشد بنابراین انداره فونت و فاصله خطوط در محاسبه تعرفه تاثیری نخواهد داشت.
•  در صورتیکه تعداد صفحات متن شما زیاد باشد قیمت بصورت توافقی کاهش پیدا می کند.
•  هزینه ترجمه های فوری بیشتر از ترجمه های عادیست.
•   نرخ ترجمه از فارسی به انگلیسی بالاتر از نرخ ترجمه انگلیسی به فارسی می باشد.
•  همچنین تعرفه ترجمه متون تخصصی بالاتر از نرخ ترجمه متون عمومی می باشد.
•  هزینه تایپ جداگانه نمی باشد و هزینه نهایی به همراه تایپ می باشند.
•   قیمت در نهایت با توافق شما مشتری محترم و همکاران ما در سایت حاصل خواهد شد.

برای ثبت سفارش ترجمه در سایت، فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.

پیوست فایل

تبلیغات